Elektrikář

Bez elektrikáře se v současné době neobejde žádný podnik, ani jediný obytný sektor. I my se zabýváme navrhováním dodávek energie pro obytné a průmyslové budovy a řídí provádění jejich projektů, pracujeme na staveništích, v továrnách a nejrůznějších podnicích. Naše služby zahrnují veškeré elektřikářské práce, řešíme problémy s elektřinou atd.

Volyně, Strakonice, Písek, Prachatice, Vimperk, Bavorov, Vodňany, Sušice, Horažďovice, Klatovy, České Budějovice, Český Krumlov, Plzeň. – to jsou oblasti, na které se zaměřujeme.

Elektrikářské práce

Elektrikářské práce jsou samozřejmě potřeba všude tak, kde jsou nově postavené budovy a je zde potřeba nejen elektrorevize, ale také základní elektrikářské práce

Opravy elektriky

Elektrikářské práce samozřejmě zahrnují také opravy elektřiny a rozvodných sítí, můžeme nabídnout i služby, které se týkají oprav elektro nářadí, opravy elektrospotřebičů aj.

Údržba elektro

Elektro nářadí a jiné elektro spotřebiče vyžadují po určité době revizi elektro. I tady jsme schopni nabídnout své profesionální služby.

Elektroinstalace

Služby, které nabízíme v oblasti elektroinstalace, zahrnují především kompletní realizace projektů elektromontáží v bytové i průmyslové výstavbě, a to od dokumentace až po samotnou elektrorevizi.